HostelTraveler.com

Zašlete svůj majetek na adrese:
http://www.hosteltraveler.com/listings/cs.add_property.php

Získejte více informací o Instant World Booking služby:
https://www.instantworldbooking.com/communications/articles/searching_for_intelligent_marketing.html

Jsme potěšeni, že slyšeli, že máte zájem o naše služby. S Instant World Booking, jsou zde dvě věci, které můžete udělat, aby okamžitě začít s on-line rezervace a zvýší vaše podnikání na internetu.

1. - Zašlete svůj záznam do naší sítě podle výše uvedený odkaz (čtěte níže pro více informací).
2. - Přijmout on-line rezervací a kreditní karty přímo z vašich vlastních stránek.

Můžeme nastavit skutečnou on-line rezervace na vlastní webové stránky velmi rychle a za nižší cenu, než jsou k dispozici kdekoliv jinde. Návštěvníci vaší stránky budou moci okamžitě rezervovat s vámi za použití kreditní karty. Jak asi plné No-show a zrušení ochrany? Nikdy se nemusíte obávat o shromažďování z hostům znovu. Studie dokazují, že webové stránky, které nenabízejí online rezervace schopnosti může ztratit až 85% jejich návštěvníků. Tito návštěvníci rychle přejít k vyhledávání výhrady jinde. Okamžitá online rezervace schopnosti na vašich webových stránkách, je volitelné služby, tak prosím, dejte nám vědět, jestli to vás zajímá (čtěte níže pro více informací).

Přidejte svůj majetek do našeho on-line adresáře zdarma a podívejte se, jak se průmysl-přední Instant World Booking pomohla tisícům dalších vlastností, stejně jako je ta vaše on-line zvyšovat zisky. Představovat okamžité potvrzení bezpečné on-line prostředí, Instant World Booking je integrovaný marketing, management kalendář, on-line rezervace a platby servis.

Neexistuje žádná povinnost, nebo náklady bezplatný zápis s Instant World Booking. Žádáme pouze 8% provize (oproti 10% -30% požadované prakticky všechny ostatní podobné služby) pro rezervace rezervované prostřednictvím naší sítě. Určité minimální požadavky, které musí být splněny, aby využili našeho průmyslu-nízké sazby (viz poznámka). Ještě lépe, využít sazeb na co nejnižší 1,9%, pokud se rozhodnete přijímat on-line rezervace z vašich vlastních stránek.

Stručně řečeno, nabízíme nejmodernější technologie v on-line rezervace s co nejnižšími náklady. Bez ní, ať už jste ztratili objednávkách konkurenční vlastnosti, které své hosty rezervovat on-line v sekundách, nebo platíte příliš mnoho.

Poznámka: provize pro náš preferovaný stav reklama je pouze 8%. Aby se dosáhlo požadované stav, nové záznamy, které dokončil jen 12 rezervací na 10% provizi, pak jsou automaticky aktualizován na přednostní postavení, a nyní 8% provize pro život inzerátu.

Instant World Booking HIGHLIGHTS

1) Okamžitá bezpečné kreditní karty potvrzení pro všechny rezervace
2) Okamžité upozornění na nové rezervace online i prostřednictvím e-mailu
3) Real-time managementu kalendáře celé naší síti
4) Volný překlad vašeho majetku informací v 15 nebo více světových jazycích
5) Až 15 a více jedinečných vícejazyčných stránek na každé z našich webových stránek, reklamních právě Váš dům
6) recenze - Přečtěte si, jak si vaši hosté kurzu. Dokonce nám přidat na vaše webové stránky.
7) Přijímáme platební karty a bezpečná rezervace ze své vlastní internetové stránky (nepovinné)
8) Kompletní No-show a zrušení ochrany rezervace na vlastní webové stránky (nepovinné)
9) Platba Kompletní služby, včetně sběru vašeho hosta zůstatek před příjezdem (volitelně)
10) Celosvětová síť více než 100 + cestovní stránky kromě rozsáhlé sítě on-line affiliate.

Naše marketingové síť je rozsáhlá a stále roste. Instant World Booking vede marketingovou síť více než 100 cestovních oblíbené webové stránky. To je kromě rozsáhlé populace affiliate partnerů. Naše nejznámější cestovní portály jsou webové stránky, jako HostelTraveler.com (pro ubytovny, Backpackers a ubytování) a BedBreakfastTraveler.com (za noc se snídaní a hostince).

Chcete-li začít, předloží svůj majetek informace přímo na této stránce. Kompletní instrukce jsou obsaženy online.

http://www.hosteltraveler.com/listings/cs.add_property.php

Nikdy jste platbu na nás!
Naše platební proces je velmi cenné pro naše partnery. To znamená, že žádné provize nebo účtování poplatků za transakce. Sbíráme 8% vkladu od host na potvrzení. Budete mít jistotu, garance kreditní karty (už jsme ověřené karty) a shromažďuje zbývající (92%), z hostů při příjezdu, nebo podle své vlastní platební politiku. Pokud nechcete přijímat platební karty, to je v pořádku taky. Můžete vybírat z vašeho účtu pomocí pravidelného hodnocení způsobu platby.

Přijímáme platební karty ze své vlastní internetové stránky a získat plnou No-show a zrušení ochrany.
Přidání Instant World Booking na vlastní webové stránky je jednoduchá a poskytuje dokonale integrované on-line rezervace na vaše návštěvníky. Budeme i instalaci pro vás na svých webových stránkách, pokud budete chtít. Neexistuje žádné dodatečné náklady pro používání této služby, a provize je založen na vklad, které chcete, abychom sbírat. Například, provize pouze 1,9%, když sbíráme malý vklad ve výši 8% z vašeho hosta. Vyberte si vybírat minimálně 35% vkladu od hosté využít naší plnou no-show a zrušení ochrany, a provize je pouze 5%. Ve skutečnosti, si můžete vybrat shromažďovat vkladu, až do výše 100% rezervaci vašeho hosta v době potvrzení. Nyní můžete využít i naše kreditní karta sběrná služba sbírat bilanci svého hosta platba těsně před příjezdem. Nikdy se nemusíte obávat opět o sběr z hostů, zrušení, a no-show. Prakticky neexistuje žádná jiná služba, která nabízí mimořádný rozsah platebních služeb.

Už jste slyšeli o našem on-line Recenze Traveler?
Nyní máme jeden z nejmodernějších systémů uživatelské recenzi na ubytování po celém světě. Přečtěte si, jak si hosté si rychlost, a jejich nezaujaté názory. Můžete dokonce funkci nám hosté 'přímo na svých webových stránkách. Zeptejte se o tom, jak náš on-line recenze mohou mít prospěch vašeho podnikání.

Jak asi 15 nebo více specializovaných stránkách zveřejněn jen pro své nemovitosti na internetu nejoblíbenější jazyky?
Nabízíme volné překlady pro Vaši nemovitost informace, zveřejněné v on-optimalizované stránky. To je nejpokročilejší prezentaci podání informací, které nabízí veškeré on-line rezervační služby v dnešním světě, a je to všechno je součástí vaší bezplatné uvedení v katalogu. To je něco, co zřejmě nemají ani na své vlastní webové stránky.

Jsme zcela chce nabízet našim partnerům ubytování technologicky nejvyspělejší nástroje pro on-line rezervaci, a nejlepší ekonomické hodnoty jsou k dispozici kdekoli na světě. Těšíme se na získávání jste začali s Instant World Booking dnes.