$10 co noc
$10 co noc
4056 Vanilla House, Buenos Aires, Argentina

4056 Vanilla House

Buenos Aires, Argentina - Cabrera 4056
4.8   

Przeczytaj 1 opinię

 • Niezwykle czysty
 • Idealnie bezpieczny
 • Wyjątkowa wartość
Napisać recenzję

Najnowsza recenzja

Great stay ... I came here for the weekend and was very impressed!! The hostel was clean and modern, and the friendly owners had an awesome asado and then told us where we could go out in Palermo.
A really chill atmosphere.. Will be going back soon!!!

Opis - Nocleg i śniadanie

Nasza filozofia jest prosta: Chcemy, aby każdy, kto wejdzie czuć jak gdyby należą tutaj, w atmosferze, gdzie można się z przyjaciółmi z całego świata. Właściciele i dwóch innych pracowników, są tylko ludzie, którzy pracują tutaj, więc można mieć pewność, poświęcone, osobistego użytku. Będziesz czuć się w domu, jak tylko wejdzie.

Vanilla House ma 7 pokoi, chill-out, taras, bar i jadalnia, że może pomieścić 20 osób oraz patio na BBQ

Jak do nas dotrzeć.
Większość taksówek i firm będzie opłata ok. 100 pesos za osobę transportu do dowolnego miejsca w centrum Buenos Aires. Jeżeli wolisz płacić mniej, Vanilla House sugeruje jedną z następujących opcji:

Przyjeżdżając z grupy: W schronisku można organizować dla prywatnego samochodu do odebrania schronisko gości z lotniska. Koszt tej usługi wynosi 100 pesos (ok. 30 dolarów amerykańskich) w sumie. Przyjeżdżającym w grupie, jest to najtańsza opcja.

Arriving samodzielnie: Jeden autobus firmy, Tienda Lon, nalicza tylko 45 pesos na osobę. Będą Cię do swoich PKS, a następnie transportu do miejsca w mini-van. To jest nieco dłuższa, ale tańsza opcja Przyjeżdżającym samodzielnie. W Tienda Lon biurko znajduje się bezpośrednio na zewnątrz przy wejściu do przyjazdów lounge na lotnisku.

 • 4056 Vanilla House, Buenos Aires, Argentina, Argentina schroniska i hotele
 • 4056 Vanilla House, Buenos Aires, Argentina, Oferty specjalne w Buenos Aires
Przestrzeń
 • Typ nieruchomości: Nocleg i śniadanie
 • Nocleg i śniadanie pokoje / jednostki: 36
 • Rok budowy: 1930
 • Odnowiony: 2008
Nocleg i śniadanie zakwaterowanie

Najniższa dostępna cena: $10

Double Kobieta Dorm Mężczyzna Dorm Mieszane Dorm Quad Queen Standardowy Suite
 • Zameldowanie po: noon
 • Sprawdź wcześniej: 12:00am

Nocleg i śniadanie udogodnienia

BBQ obszarze asados z najlepszych w mieście raz w tygodniu,
32 LCD TV, nowy komputery z szybkim usług internetowych (uzupełniające)
chill obszarze pełnego wyposażenia kuchni

24-godz recepcji wiek ograniczeń Airport pickup BBQ Area bar / lounge Wypożyczalnia rowerów Śniadanie wliczone Wynajem samochodów Concierge Winda / dźwigu niedostępna Express checkout Free phonecalls lokalne Gameroom Internet Internet bezprzewodowy (free) Linen included muzyka na żywo Bagażniki Multi-lingual staff Open 24 hours Sejf Palenie dozwolone Taksówki

Wyposażenie pokoju

Brand new materace oczyszczone i odnowione pokoje

Backpacker obiektów Bidet Kawa / herbata maker Kominek (spalanie drewna) Suszarka Internet kablowa Sejfik Mikrofalowa sejf w pokoju Telefon Telewizja Telewizja (kabel / satelita) magnetowid / DVD Gry wideo Wake - up calls


Sąsiedztwo

Jest to obszar, który graniczy z Av. John B. Targi (pierwotnie banku z Arroyo Maldonado) do Av. Scalabrini Ortiz i Santa Fe aleje i Crdoba. Był przez wiele lat, słynny "Palermo Viejo", które ostatecznie miały inne cechy oraz biorąc nazwy. Był riverside obszaru miasta, Malevaje, gdzie panowały nóż w domenie: w pulperas, kabarety i barów, gdzie Rising złej śmierci wśród kobiet gitary i lekkiej desafindose na ich terytorium, gdzie wykonuje uprawnienia w świecie tak ciemne i tajemnicze marginalne. Z biegiem czasu, że zostało ono przekształcone w obszar wysokiego wzrostu dinmica i profil zupełnie inny. Podczas inwestowania w nieruchomości aluvin lat to'80, w lewo marginalne atrs jego przeszłości stać się jednym z obszarów wymienionych w mieście ms. Zmień jego nazwę od Starego Palermo Palermo Soho Soho emulacji wzór Londynu i Nowego Jorku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat nabycia innych Physiognomic stać się liderem w zakresie wszystkich obszarów. Wszystkie lokalne panującej mody i projektowania decoracin, studia architektury i projektowania, i rzemieślnicy, którzy ustawić trendy chwili. Jest to obszar, w którym rośnie DAAD rozszerzenie jej granic, przy jednoczesnym zachowaniu jej skoncentrować się na Plaza lipca Cortzar z których niektóre są rozprzestrzeniania restauracje, bary, lokalne mody i rozrywki. Ten sam plac jest w każdy weekend w głównym ośrodkiem rzemiosła i artystów plsticos.. Jest to obszar, który graniczy z Av. John B. Targi (pierwotnie banku z Arroyo Maldonado) do Av. Scalabrini Ortiz i Santa Fe aleje i Crdoba. Był przez wiele lat, słynny "Palermo Viejo", które ostatecznie miały inne cechy oraz biorąc nazwy. Był riverside obszaru miasta, Malevaje, gdzie panowały nóż w domenie: w pulperas, kabarety i barów, gdzie Rising złej śmierci wśród kobiet gitary i lekkiej desafindose na ich terytorium, gdzie wykonuje uprawnienia w świecie tak ciemne i tajemnicze marginalne. Z biegiem czasu, że zostało ono przekształcone w obszar wysokiego wzrostu dinmica i profil zupełnie inny. Podczas inwestowania w nieruchomości aluvin lat to'80, w lewo marginalne atrs jego przeszłości stać się jednym z obszarów wymienionych w mieście ms. Zmień jego nazwę od Starego Palermo Palermo Soho Soho emulacji wzór Londynu i Nowego Jorku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat nabycia innych Physiognomic stać się liderem w zakresie wszystkich obszarów. Wszystkie lokalne panującej mody i projektowania decoracin, studia architektury i projektowania, i rzemieślnicy, którzy ustawić trendy chwili. Jest to obszar, w którym rośnie DAAD rozszerzenie jej granic, przy jednoczesnym zachowaniu jej skoncentrować się na Plaza lipca Cortzar z których niektóre są rozprzestrzeniania restauracje, bary, lokalne mody i rozrywki. Ten sam plac jest w każdy weekend w głównym ośrodkiem rzemiosła i artystów plsticos.

Punkty zainteresowania
 • Muzeum sztuki, 2 km

Zasady
Szczegóły ceny

$10 co noc

Podatki: 21.00%
Ceny pokazane tutaj są bez podatku. Podatek zostanie doliczony do końcowej płatności.

Karty kredytowe: Niedozwolone na miejscu

Dostępne rabaty

21

Zasady dotyczące rezerwacji i anulacji

O ile nie określono inaczej, płatności rezerwacyjne nie podlegają zwrotowi.

rezerwacja tylko z e-mail.
skorzystamy uczciwości systemu, mamy nadzieję, że jeśli dana osoba książce dorm w naszym hostelu ma przyjść, a jeśli jej żadnego problemu musimy wiedzieć innym mail

Lokalizacja - Nocleg i śniadanie

Cabrera 4056
Buenos Aires
Distrito Federal (Ciudad Autonóma de Buenos Aires)
Argentina  1168

Szerokość: -34.59629, Długość geograficzna: -58.42375

Jak się tam dostać

Jest to obszar, który graniczy z Av. John B. Targi (pierwotnie banku z Arroyo Maldonado) do Av. Scalabrini Ortiz i Santa Fe aleje i Crdoba. Był przez wiele lat, słynny "Palermo Viejo", które ostatecznie miały inne cechy oraz biorąc nazwy. Był riverside obszaru miasta, Malevaje, gdzie panowały nóż w domenie: w pulperas, kabarety i barów, gdzie Rising złej śmierci wśród kobiet gitary i lekkiej desafindose na ich terytorium, gdzie wykonuje uprawnienia w świecie tak ciemne i tajemnicze marginalne. Z biegiem czasu, że zostało ono przekształcone w obszar wysokiego wzrostu dinmica i profil zupełnie inny. Podczas inwestowania w nieruchomości aluvin lat to'80, w lewo marginalne atrs jego przeszłości stać się jednym z obszarów wymienionych w mieście ms. Zmień jego nazwę od Starego Palermo Palermo Soho Soho emulacji wzór Londynu i Nowego Jorku. W ciągu ostatnich dziesięciu lat nabycia innych Physiognomic stać się liderem w zakresie wszystkich obszarów. Wszystkie lokalne panującej mody i projektowania decoracin, studia architektury i projektowania, i rzemieślnicy, którzy ustawić trendy chwili. Jest to obszar, w którym rośnie DAAD rozszerzenie jej granic, przy jednoczesnym zachowaniu jej skoncentrować się na Plaza lipca Cortzar z których niektóre są rozprzestrzeniania restauracje, bary, lokalne mody i rozrywki. Ten sam plac jest w każdy weekend w głównym ośrodkiem rzemiosła i artystów plsticos.

Większość taksówek i firm będzie opłata ok. 100 pesos za osobę transportu do dowolnego miejsca w centrum Buenos Aires. Jeżeli wolisz płacić mniej, Vanilla House sugeruje jedną z następujących opcji:

Przyjeżdżając z grupy: W schronisku można organizować dla prywatnego samochodu do odebrania schronisko gości z lotniska. Koszt tej usługi wynosi 100 pesos (ok. 30 dolarów amerykańskich) w sumie. Przyjeżdżającym w grupie, jest to najtańsza opcja.

Arriving samodzielnie: Jeden autobus firmy, Tienda Lon, nalicza tylko 45 pesos na osobę. Będą Cię do swoich PKS, a następnie transportu do miejsca w mini-van. To jest nieco dłuższa, ale tańsza opcja Przyjeżdżającym samodzielnie. W Tienda Lon biurko znajduje się bezpośrednio na zewnątrz przy wejściu do przyjazdów lounge na lotnisku.

Najbliższe lotnisko: Aeroparque. lotnisko krajowe, 10 minut od hotelu