Hostel Traveler.com
Uživatelské jméno / e-mailová adresa

Heslo
Zapomněli jste heslo?
Nebýt člen?  Zaregistrujte se zde
Ubytovny?  Zaregistrujte se zdarma
Affiliate programy Odkaz na Hostel Traveler rezervace motoru
 

Pracuj s námi

    Hostels a BackpackersHostels a Backpackers Affiliate programyAffiliate programy Rezervační motorRezervační motor Správa kanálůSpráva kanálů Odkaz na násodkaz na Hostel Traveler Hostel řetězyHostel řetězy Cestovní kancelářeCestovní kanceláře
 
Domovská stránka

Pracuj s námi

Odeslat Hostel

Rezervační systém

Správce kanálů

Partnerský program

Odkaz na nás

Hostels a BackpackersHostels a Backpackers

Hostels a Backpackers - Pracuj s námi

Mají svůj majetek na HostelTraveler.com. Je to zcela zdarma! Přidejte vaše ubytování do naší celosvětové obchodní sítí a vidět váš online nárůst expozice, jako nikdy předtím.

Přidejte svůj hostel

Bez ohledu na to, jak si změřit svou ziskovost, mohou Instant World Booking zvýšit návratnost investic (ROI). Zde je návod: Pouze Instant World Booking účtuje 8% provize nízký pro on-line rezervaci. Pravděpodobně již víte, že prakticky všechny ostatní on-line služby nabíjet v rozmezí 10% -30%. Takže, i když používáte více rezervačních služeb, vaše zvýší ziskovou marži pro každé rezervaci obdržíte od HostelTraveler.com.

Správně provedený on-line marketingové strategie může zvýšit ziskovou marži ubytovně je až o 20% nebo více v jednom roce. Hostel Traveler nabízí nástroje, které vám umožní dosáhnout těchto cílů. Zde je důvod, proč jsme lépe vám pomůže zvýšit zisk:

1.Nejnižší náklady - Zastavit přeplácení pro on-line rezervaci. Instant World Booking provize začínají na pouhých 8%. Neexistují žádné členské poplatky.
2.Maximální expozice a Traffic - Svůj volný Výčet zahrnuje simultánní reklama na mnohé z našich vysoce cílené internetové portály (více než 100 celkem). Toto je navíc k naší rozsáhlé sítě poboček.
3.15+ Přeložené Stránky pro váš Hostel - Pouze Instant World Booking vám 15 nebo více odlišných stránek právě pro Vaši nemovitost. Máte štěstí, že získat více než jednu stránku z jiných útvarů. Každá stránka je vyhledávač optimalizovaný a přeložil je zatím jednoho z nejpopulárnějších světových jazyků.
4.Člověk nikdy provést platbu na nás - je tam žádné členské poplatky a naše provize jsou shromažďovány ve formě zálohy od hosta. Člověk nikdy provést platbu na nás. Máte jistotu záruku kreditní karty (už jsme ověřena karty), a sbírat Nesplacený zůstatek přímo z vašeho hosta v době příjezdu.
5.Neomezené Fotografie - Pouze Instant World Booking vám umožní mají neomezený počet fotek zdarma s reklamou.
6.Hodnocení Recenze - Máme vlastnost jednou z nejvíce intuitivní online přezkoumání systémů pro hosty. Náš systém hodnocení obsahuje proprietární algoritmus pro váhových dílů přezkoumání, což má za následek spravedlivější základ pro umístění nemovitostí založené na hodnocení spokojenosti. Pokud používáte Instant World Booking pro rezervačního systému, můžete také mají své hodnocení na svých webových stránkách.
7.Použít své vlastní storno podmínky - použít své vlastní zásady, ne náš. Pokud potřebujete pomoc při shromažďování z host, vyzkoušejte naše volitelných platebních služeb.
8.2 způsoby, jak velký pro hosty Reserve - Zatímco okamžité rezervace je nejlepší metodu použít, pouze Instant World Booking nabízí plně automatizovaný alternativu pro vyžádání pouze rezervace.
9.Automatické aktualizace Kalendář - Pomocí automatické kanály aktualizovat svůj kalendář pouze z jednoho zdroje nebo vašeho recepci softwaru. Dokonce jsme zařídil, slevy, pokud chcete vyzkoušet některý z našich partnerů pro správu kanálů.
10.Pay-per-click advertising - neplacených výsledků vyhledávání žebříčku jsou už nestačí. Platíte nic společného seznam s Instant World Booking. Pak jsme se rozvíjet a udržovat Google pay-per-click advertising kampaň pro vaši nemovitost, která by vás stát stovky dolarů udržovat sami.
11.Rezervační systém pro vaše webové stránky - perfektní volbou pro okamžité zvýšení návratnosti investic, představovat přední technologie a nízké výhrady nákladů pro vaše webové stránky. Využijte nejnižšího provize sazby v tomto odvětví o 1,9% při použití volitelného on-line rezervaci pro vaše webové stránky.
12.Nejlepší Ekonomika Záruka - Pokud v současnosti používáte službu jiného poskytovatele pro ubytovny, obraťte se na Instant World Booking. Zaručujeme, že můžeme nabídnout stejné nebo lepší služby pro lepší ekonomiku. Vše, co musíte udělat, je kontaktovat nás a zeptejte se.  Kontaktujte nás
13.Zdarma Online Marketing Strategy konzultace - Chcete zvýšit zisky nejméně o 20%? Můžeme vám pomoci rozvinout správnou strategii. Pečlivě realizována strategie může být low-cost, ale houževnatý. Pokud jste novým našich služeb, můžete naplánovat bezplatné telefonní konzultace, které vám pomohou vytvořit tu správnou online marketingovou strategii. Prosím volejte dnes nebo poslat e-mail naplánovat svůj volný konzultace.  Kontaktujte nás

Přidejte svůj hostel dnes

Začínáme s volným reklamu pro váš hostelu (nikdy platit nám nic), a začněte zvyšovat výhrady a zisky s vedoucí nízkonákladovou službou pro on-line ubytovny marketing.

Affiliate programyAffiliate programy

Affiliate programy - Pracuj s námi

Máte-li vlastní nebo provozují jakýkoli typ webové stránky, můžete se stát přidruženým členem Instant World Booking. Naše affiliate programy vám umožní vydělat peníze s vaší webové stránky pomocí zpeněžit svůj provoz.

Nabízíme neuvěřitelný výběr affiliate programy z čeho vybírat. Nebo ještě lépe, Instant World Booking nabízí pouze affiliate programy, které nevyžadují registraci. To je pravda, e-maily a hesla z mezinárodních podpůrných center bez čekání. A, pokud jde o jednoduchost, naše programy mohou být implementovány do 10 minut. Podívejte se k našemu partnerskému programu dema, a zvolte metodu, která pro vás to pravé.  Typy Affiliate programy

Affiliate programy pro Hostely

Populární forma affiliate program je zvykem rezervační systém pro vaše webové stránky hostelu. Pokud používáte náš on-line rezervační služby, můžete využít naší vysoce personalizované rezervačním motoru. To vám umožní zachytit bezpečnější, potvrdil výhrady přímo na svých webových stránkách. Můžete dokonce použít ji přijímat platební karty z vašich hostů. Instant World Booking nabízí nejnižší náklady k dispozici kdekoliv pro tuto službu.  Rezervační systém pro váš hotel, hostel nebo web B & B

Affiliate programy pro Hostel adresářů

Chcete-li vybaveny adresář ubytovny na svých webových stránkách, nebo už mají jeden, přidejte okamžité schopnosti rezervaci s Instant World Booking. Možná jste o zřízení nové webové stránky, a chtějí mít rezervaci cestovní schopnost přidáním adresáře hostelu. Můžete využít naši soupis nemovitostí zveřejnit rezervační systém na svých webových stránkách. Instant World Booking nabízí řešení white-label pro přidání indexu ubytovna a hostel výhrady přímo na svých webových stránkách. Můžeme zavést tuto možnost na Vás s překvapivě jednoduché řešení, a při nulových nákladech na vás.

Pokud již máte seznam ubytování, základní schopnosti online rezervace nabídnout přímo z vašeho webu je účinný způsob, jak zvýšit své online služby, a růst výnosů. Dokonce i když jste již nabízejí nějaký způsob provádění rezervací na svých webových stránkách, přidávání dalších rezervačních kanálů může dramaticky zvýšit hodnotu vašich webových stránek. Instant World Booking může realizovat tuto hodnotu pro vás přidáním hotelu kanál.

Další informace o našich partnerských programů, viz ukázky, a začít během několika minut.  Začínáme s affiliate programy

Affiliate programy pro firmy Travel Service

Pokud jste cestovní kancelář, prodávat zájezdy nebo činnosti, mít webové stránky cestovní, nebo provést jakýkoli typ cestovního poradenství, můžeme nastavit vlastní affiliate program právě pro vás. Vždy existují další způsoby, jak zpeněžit provoz své webové stránky obdrží. Přizpůsobený affiliate program může být perfektní způsob, jak to jak zvýšit svůj provoz a internetové zisky. Prosím, kontaktujte nás ještě dnes a zjistěte, co přizpůsobené rezervační systém nebo partnerský program může dosáhnout pro vaše webové stránky.  Kontaktujte nás

Affiliate programy pro každého

Prakticky každý, kdo má webové stránky může vydělávat peníze s naším partnerským programem. Nabízíme jedinečnou novou formu partnerského programu s názvem náš Auto-Partnerský program. Nazývá se to, protože to je tak jednoduché, prakticky každý bez zkušenosti s programováním lze implementovat na svých internetových stránkách. Neexistují žádné znamení-up nebo formuláře účet k vyplnění. Vše, co musíte udělat, je zkopírovat nějaký jednoduchý kód, který vám poskytneme na své webové stránky, přidejte e-mailovou adresu, a ty jsi skončil. Kód umístí atraktivní a nenápadný odkaz na své webové stránky. Pokaždé, když někdo klikne na odkaz využít naší služby si objednat cestovat, získáte provizi.

Chcete-li rychle nastavit odkazy na vaše webové stránky pro naše Auto-partnerský program, viz:

Odkaz na nás
Více informací o našem programu Auto-affiliate

Rezervace motory pro vaše webové stránkyRezervační systém pro váš hotel, hostel nebo web B & B - pracovat s Hostel Traveler

Vyberte si lepší rezervační systém pro vaše webové stránky ubytovny

Instant World Booking nabízí rezervační systém s více personalizace pro vaše webové stránky, flexibilitu s vklady klientů a snadnější nastavení. Nejdůležitější je, je to levnější než jakýkoli rezervačního systému najdete pro svůj hostelu. Budeme dokonce nainstalovat pro vás bez dalších nákladů. Prosím, podívejte se další rezervační systémy pro vaše webové stránky, pak v porovnání s Instant World Booking.

Pouze Instant World Booking poskytuje záruku Best Economics. Pokud uvažujete jinou službu s podobnými vlastnostmi, dejte nám vědět. Zaručujeme, že budeme poskytovat stejnou službu (a obvykle lepší) za nižší cenu. Proč ne zvýšit své ziskové rozpětí dnes?

Přečtěte si více o Hostel rezervační systémy a zobrazovat ukázky

Již mám rezervační systém pro vaše ubytování webové stránky?

Informujte se o našich speciálních slev při přepnutí dnes od konkurenčního poskytovatele.  Kontaktujte nás

Proč je Instant World Booking lepší volbou pro vaši rezervačního systému?

Plně integrovaný, více funkcí, nižší náklady, vícejazyčný, multi-měny, atd. ... Zobrazit výše uvedený odkaz pro kompletní seznam funkcí a výhod, které nabízí pouze Instant World Booking. Také, podívejte se na ukázky, které ukazují, jak přesně vaše rezervační systém bude pracovat na svých webových stránkách.  Stejně jako naše ostatní hostelu partnery, pokud jste hledali způsoby, jak zvýšit návratnost investic (návratnost investic), náš rezervační motoru vám může dát okamžitou podporu v ziskové marže.

Vyberte si Instant World Booking nejen ke zvýšení zisku, ale také k posílení funkčnosti svých webových stránkách. Podívejte se na naše ukázky, kontaktujte nás ještě dnes, abyste mohli začít. Zkuste s žádnou povinnost a žádné nastavení náklady.  Pro vaši hostelu, není lepší řešení rezervace.

Správa kanálůSpráva kanálů - pracovat s Hostel Traveler

Takže, co je správa kanálů? Můžete spravovat svůj kalendář pouze jednou, ale naplnit více rezervačních portálů současně. Nyní, IWB a nabídka MyAllocator napojení na více než 150 místech, plus GDS, pro jednu nízkou cenu. Výhodou je neuvěřitelné úspory času a pohodlí. Můžete vyloučit hodiny a hodiny práce každý týden, správu kalendáře na více webových stránkách.

IWB spolupracuje s MyAllocator roky, které nabízejí jedno z nejlepších řešení pro správu kanálů a správy nemovitostí. Vzhledem k naší jedinečné partnerství, existují výhody, dostupné pouze na vlastnosti, které se stanou členy MyAllocator z IWB rozhraní. Ve skutečnosti jsou tyto výhody jsou jedinečné pro IWB uživatele.

Výhody použití MyAllocator s IWB:
  • Zkušební verze zdarma. Poté, ceny začínají od pouhých $ 25 za měsíc.
  • Použijte IWB kalendář zdarma. Mnoho uživatelů se shodují, že náš kalendář rozhraní je velmi intuitivní a pokročilé pro správu dostupnosti. Je to zdarma, a podobné funkce jsou k dispozici pouze za cenu od jiných poskytovatelů.
  • Instant World Booking je jedinou službou připojen k MyAllocator, který nabízí jak o rezervaci místa (distribuce) a systém pro správu majetku.
  • IWB umožňuje přístup k plnému MyAllocator rozhraní. Je to všechno k dispozici na IWB rozhraní a není potřeba se přihlásit do 2 systémů současně.
  • Všechny vaše rezervace ze všech kanálů se objeví na jednom integrovaném rezervačního seznamu. To je stejné účinný nástroj výhrada jste již zvyklí na IWB rozhraní.
Přečtěte si více o správě ubytovny kanálů

Získáte dokonalou integraci mezi své webové stránky rezervačního systému a všech svých kanálů. Použijte IWB je online rezervační systém na svých webových stránkách, a nikdy se starat o synchronizaci kalendáře s externími rezervace míst. Naše on-line Motor je moderní řešení, které posílí rezervační zkušenosti vašich zákazníků.  Kontaktujte nás

Odkaz na násOdkaz na nás na Hostel Traveler

Mít webové stránky? Odkaz na nás

Pokud máte webové stránky, již víte, že získání kvalitní příchozí spojení je klíčem k úspěchu s vyhledávačích. Takže, budete potřebovat vazby a musíme odkazy také. Pokud jste ubytovnu, využít našich služeb, inzerovat na našich stránkách, přispívají na naše stránky, nebo cestovat s námi, zvažte přidání odkazu na svých webových stránkách HostelTraveler.com. Možná jste nám prostě líbí. Přidání odkazu a ukázat svou podporu. Budeme velmi vděční.

Tvorba webových odkazů nebylo nikdy jednodušší. Podívejte se na naše vlastní formáty odkaz a transparenty. Přidat odkaz na své webové stránky během několika minut. Dokonce i personalizovat přímé odkazy na konkrétní stránky na našich webových stránkách:

Vytvořte si vlastní odkazy na vaše webové stránky

Jak vydělat peníze s odkazy

Přeměnit obyčejné odkazy na vaše webové stránky do výdělečné odkazy. Podívejte se na stránku výše pro více informací o tom, jak změnit své běžné spojení do affiliate odkazy, které mají potenciál, aby peníze. Náš Auto Partnerský program vám umožní přidat svou e-mailovou adresu, na obyčejném odkazu. Pak získat 25% provize za žádných zákaznících, které nám zašlete. Je to jednoduché, a nejsou tam žádné registrace. Jednoduše vytvořit své odkazy, přidejte e-mailovou adresu a budete hotovi.

Hostel Řetězy (skupiny)Hostel Řetězy (skupiny)

Hostel Řetězy (skupiny) - Pracuj s námi

Pokud provozujete nebo představují řetězec (skupinu) z ubytovny, schopnost rychle spravovat všechny své vlastnosti, je vysokou prioritou. Řetězové účty vám umožní spravovat všechny své hostel vlastnosti s pouhým jedním účtem. Instant World Booking nabízí nepřekonatelnou rychlost a účinnost, i když stačí pár ubytovny. Zobrazit a spravovat všechny své ubytovny z jediného rozhraní.

Začínáme s Hostel řetězec (Group) Account

Rezervační Motory pro Hostel Chains

Další skvělý způsob, jak vaše skupina může pracovat s Instant World Booking je použít naše Rezervační Engine pro vaše ubytování webové stránky. Náš rezervační systém nabízí pokročilé funkce a integraci a nízké náklady, aby byla zaručena porazit jakýkoli konkurenční služby. S Instant World Booking můžete získat vaše ubytování webové stránky nastavit s našimi on-line rezervaci do 24 hodin. Nezáleží na tom, jestli máte jen pár ubytovny, tedy více než sto. Můžeme nastavit si s lepší on-line rezervace roztoku při nižších nákladech během několika dnů.  Kontaktujte nás

Cestovní kancelářeSpolečnosti Travel Service na Hostel Traveler

Cestovní kanceláře a servisní společnosti Travel - Pracujte s námi

Prodáváme naše ubytovny pro své zákazníky a získat provizi. Nepotřebujete webové stránky. Jednoduše použijte odkazy, které poskytujeme rezervovat ubytování pro své zákazníky. Nebo poslat odkazy na vaše zákazníky. Oni si mohou přímo na našich webových stránkách. Sledujeme každou rezervaci a zašleme vám 25% rezervační komisí generovaných. Vše, co musíme sledovat svou aktivitu je vaše e-mailová adresa. Je to snadné.

Navrhujeme ubytovny s Trackable odkazy

HostelTraveler Odkazy:    Hostel Traveler Domovská stránka  |   Podpěra, podpora  |   Navrhněte hostel  |   Hledat hostely  |   Hostel recenze  |   Napsat recenzi  |   Přihlašovací host  |   Odebírat novinky  |   Odhlásit odběr   |  Přidejte se k nám na Facebooku   |  Připojte se k nám na Google+   |  Sleduj nás na Twitteru   |  Sledujte nás na YouTube   |  Sledujte nás na Instagram
Použití našich služeb:    Podmínky a právní předpisy  |   Bezpečnost a soukromí  |   Jak to funguje  |   Odeslat svůj Hostel  |   Pracuj s námi  |   Rezervační motor   |   Správa kanálů   |   Affiliate programy   |   Odkaz na nás   |   Systém správy majetku   |   XML Feeds
Instant World Booking Globální:    Hotely - Rezervace  |   Nocleh se snídaní - Rezervace