NZD 99 za noc
NZD 99 za noc
Amber House - at the centre, Nelson, New Zealand

Amber House - at the centre

Nelson, New Zealand - 46 Weka Street

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané Amber House Li

Podívejte se na naše webové stránky: amberhouse co nz

Kdy byl postaven náš rodinný dům, ve druhé části panování královny Viktorie, že stál na jižním pobřeží Nelson Haven s malý tlustý WEKA pohybuje nahoru a dolů pramen.

Nyní živé a vzrušující město Nelson vzrostla a směrem ven kolem Amber House, ale náš domov je stále pokojné a užitečné útočištěm pro cestující se všemi našimi turistických atrakcí města jen pár kroků od našich předních brány.

Naši hosté mohou mimochod na nedalekém Miyazu tradičních japonských zahrad a poslouchat vody zvon, podívejte se na nové wharekai na Whakatu Marae, nebo prostě jen posedět na naší veranda a vychutnat vůně naší irské růže v přední zahradě.

Přestože křišťálové lustry visí od stropu více než jedenáct stop vysoký dolů, máme novou 21. století teplé vody systém, satelitní parabolu, rychlý internet a všechny naše pokoje mají en-suite sprchy a umýt ruce povodí. Naše modrá, zlatá a Rose Pokoje mají vzduchu-klimatizace příliš a většina z našich pokojů je nyní dvojitá pro pohodlí a klidné noci.

Nahoře, en-suite modrý pokoj má vlastní balkon s výhledem Tasman Bay se Arthur intervaly na jedné straně a Homole cukru a botanická Hill (geografické centrum Nový Zéland) z jiných balkon.

Všechny naše pokoje jsou BIG - dostatečně velké pro dvě královny Postele a naše zelené Pokoj je velmi dobrá hodnota pro rodiny s dětmi a ty, na omezený rozpočet a ochoten sdílet koupelnu.

Blue Rose a pokoje hostů kompliment nás na naší teplé snídaně vařené na individuální objednávku. Mnoho lidí si užili jednoho z našich "Ulster Fry" s - nebo si můžete jen pomoci sami na ovoce kdykoli a od studené (nebo "kontinentální 'styl) snídaně formou bufetu, pokud` re sledování vaší hmotnosti.

  • Amber House - at the centre, Nelson, New Zealand, New Zealand hostely a hotely
  • Amber House - at the centre, Nelson, New Zealand, Najít hostely s restaurací a snídaně v Nelson
Prostor
  • Typ majetku: Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané Amber House Li
  • Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané amber house li pokoje / jednotky: 4
  • Rok postavený: 1897
  • Renovovaný: 2010
  • Veřejná klasifikace: 4
Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané amber house li ubytování

Nejnižší dostupná cena: NZD 99 (New Zealand Dollar)

Dvoulůžkový přetečení pokoj Twin
  • Přihlaste se po: 2:00pm
  • Podívejte se předtím: 10:30am

Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané amber house li vybavení

BBQ oblasti Pláž Půjčovna kol Snídaně v ceně Děti povoleny Volný místní phonecalls Zahrady Historické webu internet bezdrátový internet (zdarma) bezdrátový internet (zdarma) Prádelna / komorník služby Multi-kulturní pracovníci Zákaz kouření parkoviště (zdarma) trezor Prohlídka / okružní pomoc měniče napětí

Vybavení pokojů

All bedrooms are double glazed with digital safes and private showers, WC and wash handbasins. All bedrooms have direct dial cordless phones.

Most bedrooms have en suite facilities with air conditioning/heat pumps. Most bedrooms have large work desks with comfortable chairs Most bedrooms have High Definition LCD TVs with satellite reception, Teletext and MP3playback via a USB slot

Some bedrooms have TWO Queen-sized beds

Modrý salonek & Rose Místnost: klimatizované a en-suite Modrý pokoj: TV / SAT a dvojitým zasklením Hodiny radio Fén trezor na pokoji Telefon Televize (kabel / satelit) měniče napětí


Sousedství
Body zájmu
  • Obklopený Abel Tasman, Kahurangi a Nelson Lakes národní parky

Politiky
Podrobnosti o ceně

NZD 99 za noc (New Zealand Dollar)

Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané Amber House Limited (na rozdíl od svého agenta), jestliže 14 dnů nebo více upozornění je věnována Amber House Limited * NEBO * můžeme nahradit rezervaci.<br>Pokud nemůžeme nahradit zrušenou rezervaci: -<br>30% plateb bude stále nutná, pokud jen 6 až 13 dny storno výpovědní je dán;<br>50% platby, pokud 3 do 5 dnů zrušení oznámení je uvedena;<br>70% platby, pokud 1 - 2 den zrušení výpovědi;<br>85% platby, pokud méně než 24 hodin oznámení o zrušení je dána.<br>110% platba je smluvně požadováno, pokud jednoduše nevykazují až do 2 hodin od vašich informovala čas příjezdu bez předchozího upozornění na nás na všechny<br>(A bez přiměřené výmluva! - Protože budeme mít strach, že jste měl nehodu a může být telefonování na policii a nemocnic a odkládání našich obvyklých postel-time)<br>Důrazně doporučujeme Hosté uzavřít cestovní pojištění, aby se ochránili proti jakékoli nečekané změny jejich cestovní plány a věříme, že budete rozumět, jako malá firma, jsme schopni nést ztráty jménem hostů.<br><br>PLATEBNÍ POLITIKA: Jsme velice nejraději, abyste nám platí v hotovosti v plné výši pro rezervaci, když přijedete a my kompletní rejstřík. [VISA nebo MasterCard údaje jsou nutné pro potvrzení objednávky, ale Amber House Limited (na rozdíl od jakékoli agent zvolený host) není debetní karty před dohodnutým termínem příjezdu hosta. My sami získají pre-autorizace, nebo pouze drží detailů karty až do příjezdu hosta a s držitelem karty na výslovný souhlas, že citovaný karty podrobnosti k potvrzení rezervace bude přeneseno na naše zástupce, aby vrub uhradit na účet, jestli existují nějaké nesplacených poplatky po odjezdu hosta rezervaci data. V tomto případě, a pokud není jiná forma placení je nadcházející, karty příplatek bude 10% společně s administrativní a nákladů na výběr použít.]

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaVisa ElectronMasterCardAmerican ExpressMaestro UK

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané Amber House Limited (na rozdíl od svého agenta), jestliže 14 dnů nebo více upozornění je věnována Amber House Limited * NEBO * můžeme nahradit rezervaci.
Pokud nemůžeme nahradit zrušenou rezervaci: -
30% plateb bude stále nutná, pokud jen 6 až 13 dny storno výpovědní je dán;
50% platby, pokud 3 do 5 dnů zrušení oznámení je uvedena;
70% platby, pokud 1 - 2 den zrušení výpovědi;
85% platby, pokud méně než 24 hodin oznámení o zrušení je dána.
110% platba je smluvně požadováno, pokud jednoduše nevykazují až do 2 hodin od vašich informovala čas příjezdu bez předchozího upozornění na nás na všechny
(A bez přiměřené výmluva! - Protože budeme mít strach, že jste měl nehodu a může být telefonování na policii a nemocnic a odkládání našich obvyklých postel-time)
Důrazně doporučujeme Hosté uzavřít cestovní pojištění, aby se ochránili proti jakékoli nečekané změny jejich cestovní plány a věříme, že budete rozumět, jako malá firma, jsme schopni nést ztráty jménem hostů.

PLATEBNÍ POLITIKA: Jsme velice nejraději, abyste nám platí v hotovosti v plné výši pro rezervaci, když přijedete a my kompletní rejstřík. [VISA nebo MasterCard údaje jsou nutné pro potvrzení objednávky, ale Amber House Limited (na rozdíl od jakékoli agent zvolený host) není debetní karty před dohodnutým termínem příjezdu hosta. My sami získají pre-autorizace, nebo pouze drží detailů karty až do příjezdu hosta a s držitelem karty na výslovný souhlas, že citovaný karty podrobnosti k potvrzení rezervace bude přeneseno na naše zástupce, aby vrub uhradit na účet, jestli existují nějaké nesplacených poplatky po odjezdu hosta rezervaci data. V tomto případě, a pokud není jiná forma placení je nadcházející, karty příplatek bude 10% společně s administrativní a nákladů na výběr použít.]

Umístění - Pokud zrušení je požadováno, že se nevybírají žádné poplatky vybírané Amber House Li

46 Weka Street
Nelson
Nelson
New Zealand  7010

Zeměpisná šířka: -41.26667, Zeměpisná délka: 173.29315

Jak se tam dostat

Všechny dálkové autobusy (a prohlídka města a místní autobusy), zastávky vpravo mimo Amber House.

Stát Highway 6 na kruhovém objezdu Trafalgar Street, odbočit na jih Trafalgar St (Nelson hlavní nákupní ulice), pak 1. silnici vlevo (Wainui St) stává WEKA Street po 260 m a 46 WEKA ulice je pak velká, bílá, dvoupodlažní dům vpravo po druhé 480 metrů.

Pěšky, nebo jízdy od centra DOC Nelson Kraj návštěv: Exit střediska. Odbočte vpravo a opět vpravo do ulice Trafalgar. Vedoucí na sever na 400 m (směrem k SH6) a přijmout 4. odbočit vpravo do Wainui St který se stane WEKA Street po 260m.

Nejbližší letiště: Nelson letiště je 7 km daleko (Shuttle Bus setká každý let a poplatky cca NZ $ 12,00 za cestujícího Amber House).