€38 za noc
€38 za noc
Roma Hotel, Sliema, Malta

Roma Hotel

Sliema, Malta - Ghar Il - Lenbi Street

Žádné recenze

Buďte první!   Napsat recenzi

Popis - Hotel

Romové hotel se nachází v populární Maltě je hlavním středisku Sliema, požívajícím okázalý pohledy na pobřeží Středozemního moře.

Kromě své hlavní nábřeží umístění v docházkové vzdálenosti do módní Sliema nákupní centrum, je tato hodnota-pro-money hotel je obklopen obchody, CAF S, barů, restaurací & je jen přes silnici od skalnaté pláže veřejné.

Tato 3-hvězdičkový hotel má 38 pokojů, jedno číslo, které přehlíží promenádu & užívat krásné moře názory. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, rádiem, mini-bar, telefon s přímou volbou, čaj / káva výrobu zařízení.

V hotelové restauraci, která nabízí spojení tradiční středomořské & maltské kuchyně, slouží čerstvé hovězí a místní dnů odlov ryb, stejně jako řadu pizza & pasta jídla, saláty a ostatní grily všem za velmi rozumné ceny, se ještě jejich speciálně-privilegované ceny pro hotelové hosty. V restauraci bar, můžete se napít tvé oblíbené pití buď s využitím útulné dcor doma, nebo když sedíte u stolu na terase, jak se budete dívat na svět jet.

  • Roma Hotel, Sliema, Malta, Malta hostely a hotely
  • Roma Hotel, Sliema, Malta, Snadné rezervace v hostelu v Sliema
Prostor
  • Typ majetku: Hotel
  • Hotel pokoje / jednotky: 38
  • Renovovaný: 2006
  • Veřejná klasifikace: 3
Hotel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €38

Double single Standard Triple Twin Twin (nebo double) Seaview dvojlůžkových
  • Přihlaste se po: 1:00pm
  • Podívejte se předtím: noon

Hotel vybavení

Tento 3-hvězdičkový hotel má 38 pokojů, jedno číslo, které přehlíží promenádu & užívat krásné moře názory. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, rádiem, mini-bar, telefon s přímou volbou, čaj / kávovar. V hotelové restauraci, která nabízí spojení tradiční středomořské & maltské kuchyně, slouží čerstvého hovězího a místní dny odlov ryb, stejně jako řadu pizza & pasta jídla, saláty a ostatní grily všem za velmi rozumnou Ceny se ještě jejich speciálně-privilegované ceny pro hotelové hosty. V restauraci bar, můžete se napít tvé oblíbené pití buď s využitím útulné dcor doma, nebo když sedíte u stolu na terase, jak se budete dívat na svět jet.

24-hod recepce Bar / lounge Snídaně v ceně Auta děti povoleny Směnný výtah Prádelna / komorník služba Lékařská pomoc na volání 24 hodin restaurace na webových stránkách Pokojová služba Trezor Kouření povoleno taxi služba

Vybavení pokojů

Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou, vysoušečem vlasů, satelitní televizí, rádiem, mini-bar, telefon s přímou volbou, čaj / káva výrobu zařízení.

A / C Climate Control Káva, čaj tvůrcem vysoušeč vlasů Mini-bar Non-kuřácké pokoje Soukromá koupelna přeháňky bez koupele pokoje Telefon Televize (Cable / Satellite) Wake-Up hovory


Sousedství

Romové hotel se nachází v populární Maltě je hlavním středisku Sliema, požívajícím okázalý názory Středomoří coastline. Apart od jeho hlavním nábřeží umístění v docházkové vzdálenosti do módní Sliema nákupní centrum, je tato hodnota-pro-money hotel je obklopen obchody, CAF S, barů, restaurací & je jen přes silnici od skalnaté pláže veřejné.


Jídlo a pití
Jíst v domě
Ta Pina
Hotelová restaurace nabízí fúze ve Středozemním & maltské tradiční kuchyně, slouží čerstvého hovězího a místní dny odlov ryb, stejně jako řadu pizza & pasta jídla, saláty a další všechny grily na velmi rozumné ceny!

Politiky
Podrobnosti o ceně

€38 - 86 za noc

Kreditní karty jsou přijímány na místě: VisaMasterCardAmerican Express

Rezervační a storno podmínky

Není-li uvedeno jinak, platby v rámci rezervace jsou nevratné.

Zrušení musí být provedeno nejméně 72 hodin před Vaším den příjezdu.
V případě pozdního zrušení, nebo ne-show, hotel bude účtovat náklady za 1. noc pobytu na vaší kreditní kartě.

Umístění - Hotel

Ghar Il - Lenbi Street
Sliema
Malta
Malta  SLM1562

Jak se tam dostat

Autobus, taxi

Nejbližší letiště: Malta International Airport (approx.15 km)