€15 za noc
€15 za noc
East Side Hostel, Budapest, Hungary

East Side Hostel

Budapest, Hungary - Jobbágy U. 11.
2.6   

3 Celkový počet recenzí

  • Vhodné umístění
  • Není přehnaná
Napsat recenzi

Nejnovější hodnocení

Terrible Experience ... If you choose this it for its amazing location, don’t: the common practice is to overbook the hostel and send the tourists in other apartments. The biggest issue we had was the parking.They say that they have parking.That is a lie. You need to park on ...

Popis - Hostel

Budapešti grooviest hostel - doporučená Lonely Planet! East Side nabízí Dunaje pohled z balkonu a nejbezpečnější místa ve městě - nedaleko nádherné budovy parlamentu a Maďarské ministerstvo obrany, naše půvabné okolí je střežen 24 hodin denně.

East Side je také v blízkosti několika velkých tramvajových Budapešti a metra, takže je snadné se k nám dostat - a jakmile jste dorazili, snadný život pokračuje v naší uvolněný hostelu, přátelský a útulné s pohodlnými společný obývák a kuchyň oblast, kde jsme host našeho Volný guláš strany každé pondělí večer.

Nebojte se, je tu spousta dobrých časů se děje během zbytku týdne, příliš - East Side je mladý personál zná všechny tipy a triky pro mít levné a zábavné pobyt v Budapešti, od získání kolem termálních lázní, muzeí a turistických atrakcí, což většina z města je divoký noční život. Margaret Island (obrovský park, který je domovem nejoblíbenější Budapešti open-air "pivní zahrádky a tanečních klubů) se nachází jen 10-minutové chůze ... a 17-minutové belhat.

Jídlo zdarma, internet zdarma, bezplatné používání kol, zdarma prádlo a volný-rázný lidi ... co víc si přát? Východní Evropa začíná na East Side Hostel!

Příjezd od 09-23 hod.

  • East Side Hostel, Budapest, Hungary, Hungary hostely a hotely
  • East Side Hostel, Budapest, Hungary, Rodinné historické výlety a tématické cesty v Budapest
Prostor
  • Typ majetku: Hostel
  • Rok postavený: 2004
  • Renovovaný: 2006
  • Veřejná klasifikace: 1
Hostel ubytování

Nejnižší dostupná cena: €15

6 Mixwd Dvakrát Míchaný kolej Twin

Hostel vybavení

24-hod recepce Věkové omezení Snídaně v ceně Děti nejsou povoleny Výtah Volný místní phonecalls Prádelna / komorník služby Multi-kulturní pracovníci No curfew Taxi služba

Vybavení pokojů

Přípravu kávy a čaje internet Koupelna Televizní Televize (kabel / satelit) VCR / DVD Wake-až hovorů


Politiky
Podrobnosti o ceně

€15 - 38 za noc

Umístění - Hostel

Jobbágy U. 11.
Budapest
Budapest főváros
Hungary  1076

Zeměpisná šířka: 47.50268, Zeměpisná délka: 19.08909

Jak se tam dostat

WESTERN Od vlakového nádraží:

  Projděte se po Szent Istvan krt Ke Margaret Mostu a přijmout vlevo na rohu Páté, který by měl být Falk Miksa ut a hostel je číslo 24-26.

Východně od nádraží:

  Take červená linie metra Směrem Deli pu a vystupte na 'Kossuth Ter' (4. zastávka). Kdy se vrátíš z metra chodit rovně vedení Parlamentu na své levé straně, dokud se na Falk Miksa utca. Náš hostel je číslo 24-26.

NÉPLIGET od autobusového nádraží:

  Take modré metro Směrem Ujpest-město Západní nádraží a vystupte na '. Odtud postupujte směrem od západu vlakového nádraží.

Z letiště:

  Jeďte autobusem. 93 až poslední zastávka. , Který by měl být začátek modré metro. Take metra a vystupte na 'západní železnice'. Odtud postupujte směrem od západu vlakového nádraží.