Hostel Traveler.com
Lucky D's Hostel, San Diego - HostelTraveler.com Pro cestovní zpravodajství, skutečné recenze a bezpečné rezervace hostelů
San Diego Hostel a Cestovní informace Youth Hostel a Hotel Back office a členství Přečtěte si recenze cestovatelů a názory hostů na  ubytovny a hotely
 Najděte nízké ceny a rezervujte mládežnické ubytovny v San Diego
Ceny od $25 - 92
  Rezervace na adrese  San Diego

Lucky D's Hostel
San Diego, California

615 8th Avenue
Downtown
San Diego
San Diego County
California  US  92101

Nově zrekonstruovaný hostel v historické čtvrti Gaslamp. V blízkosti obchodů, barů, nočních klubů a restaurací. Chůze od mnoha atrakcí, jako je oblast světově proslulé San Diego Zoo. Petco Park je jen dva bloky dál.

Přečtěte si recenze hostel, které můžete důvěřovat Lucky D's Hostel, San Diego Uživatelské Hodnocení:  3.2   (4 Recenze)Číst 4 Recenze  Napsat recenzi

Typ majetku: Hostel     45 Pokoje / jednotky   Rok postavený: 1917, Renovované: 2007
Klikněte na fotografii pro zvětšení 

Mapa

Přehled

Nabízet více věci zdarma! Volný Internet, Volný domácí telefon (volání kdekoli v USA a Kanadě zdarma), Volný večeře třikrát týdně a každý týden zdarma Pub Crawl. Zdarma vše, co může udělat vafle snídaně každé ráno a víkend zdarma obilovin každé ráno. Nabízíme také čaj a káva zdarma po celý den a zdarma využít našich prádlo a ručníky.

Přečtěte si prosím rezervační níže uvedené podmínky PŘED rezervaci.

Naše centrální poloze je stále kolem velmi snadné. Do dvou minut se můžete projít do čtvrtletí Gaslamp těšit velké množství restaurací, barů, klubů a obchodů, které tvoří tento obvod. Petco Park, San Diego je nově postavený baseballového stadionu leží přímo na našem prahu. Baseball hra je musí skutečně dochází k americké kultuře.

Naše aktivity ředitel tvrdě pracuje na zajištění dostanete se na všechno, co je vidět v San Diegu. Máme denní aktivity organizované jako Gaslamp Vycházka a Gaslamp Pub Crawl, který vám pomůže vychutnat všechny San Diego má nabídnout při setkání a visí ven se svými souputníky. Balboa Park, domov pro San Diegos mnoho muzeí a světově proslulé ZOO je v docházkové vzdálenosti. Greyhound (bus), jsou Amtrak (vlak) a letiště snadno dosažitelná, jako je veřejná doprava.

Všechny naše kolejní pokoje spát jen 4 osoby. Všechny mají zbrusu nové postele, matrace a polštáře! Bezpečnostní skříňky jsou k dispozici na pokoji. Soukromé pokoje mají palandy postel s plnohodnotnou postel na dně a jeden na vrcholu, kabelová TV, a mini ledničkou.

Nabízíme:

- Internet zdarma
- Domácí telefon zdarma
- Volný večeře třikrát týdně
- Zdarma all-you-je-dělat vafle víkendu ráno a obilovin každý den
- Lockers v každém pokoji
- Zdarma čaj a kávu po celý den
- Volný prádlo a ručníky použití
- Den zdarma-skladování zavazadel po kontrole ven
- Pub procházení
- Na místě prádelna s volnou prací prášek
- Č. zákaz vycházení

Těšíme se na Vás!

Rezervační podmínky
Hosté musí být 18 + let, aby pobyt v naší koleji pokoje. Nejsou žádné horní věková omezení, ale žádáme vás, abyste se alespoň mladé srdce. Průměrný věk našich hostů se pohybuje mezi 18-35 rok starý. Naše sdílené pokoje jsou co-ed a jsou určeny pro cestující na dovolené. Musíte mít mezinárodní pas nebo ID studenta se ze státních ID. Musíte být také schopen ukázat doklad o na-běžný cestování. Platné vízum nebo Mastercard je nutné provést rezervaci.

Umístění & amp; Přeprava

Lucky D's San Diego ubytovny umístění je co závidět. Jsme jen tři krátké bloky (ve dvou minut chůze) od srdce Gaslamp což znamená, že když jste udělal párty budete moci chodit zpět na Lucky D's Hostel, aby si klidné noci spát. Jsme tak centrálně umístěný, že téměř všichni v okolí oblasti San Diego se dostanete pěšky nebo krátké jízdě autobusem.

Žádný autobus, taxi nebo auto je potřeba jíst nebo pít na více než 150 barů, klubů, restaurací a jídelen. Supermarkety a obchody se zdravou výživou na našem prahu vám umožní mít na rozpočet s zdravého stravování na Lucky D's. Obchod si můžete dosyta užít v pohádkové butiky v centru města San Diego. Krátký 30 minut jízdy autobusem se dostanete do působivé pláže San Diego. Procházka po promenádě na Belmont Park and ride San Diego je slavný dřevěný horské dráze. Půjčovna kol a plavba až do La Jolla pro úchvatné výhledy. Surf, plavat, opalovat se, jíst, pít a party. Take v památek, relaxovat v parku. Na Lucky D's můžete to udělat všechno!

  PokynyBus / Trolley

Lucky D's Hostel San Diego je 1 / 2 blok od místní autobusové dopravy, které důkladně všechny služby v San Diegu a okolí.
Od Greyhound

Konec stanice na Broadway a přední. Chytit # 11 autobus do trhu a 8.. Naše budova je na rohu Tržní a 8.. (Asi 8 minut.) Musíte zadat z 8. Ave straně. Autobus stojí 2,25 dolaru. Musíte mít správný tarif, jak budou nedá změnit.
Od Amtrak

Úlovek Blue Line vozík označeny San Ysidro. Vystoupíte zastávce označené Park Blvd na Market Street. (Asi 7 minut.) Procházka 0,2 mil namočí na trh na 8. Ave. Naše budova je na rohu Tržní a 8.. Musíte zadat z 8. strany Ave. Vozík stojí 1,75 dolarů.
Z letiště

Chytit 992 dolar letiště autobusem. Vystupte na 4. a G. (asi 20 minut). Procházka bloky východě až 8.. Proveďte právo na 8. a pěšky 1 / 2 blok jih. Naše budova je na rohu Tržní a 8.. Musíte zadat z 8. strany Ave. Autobus stojí 2,25 dolaru. Musíte mít správný tarif, jak budou nedá změnit.
Autem

Od severu / jihu: Take exit 10. Ave. Odbočit mírně y na 10. Ave. Odbočit vpravo na trhu. Odbočit vpravo na 8. Ave. Jsme na rohu Tržní a 8.. Zadáte na osmé.

Od východu: Take 8 Západu na 163 jihu. Take 10. Ave exit. Odbočit mírně y na 10. Ave. Odbočit vpravo na trhu. Odbočit vpravo na 8. Ave. Jsme na rohu Tržní a 8.. Zadáte na osmé.
  PřepravaZavřít všechny místní dopravu, stejně jako Greyhound a Amtrak stanici.
  LetištěSan Diego Airport, přibližně pět tisíc

Vybavení & amp; Atrakce

Lucky Ds Hostel má mnoho vybavení k zajištění všech hosté vychutnat svůj pobyt v centru San Diego. Jeden z nejvíce líbilo Lucky Ds vybavení je náš obrovský party místnosti. Tento dobře vybavený pokoj je místo, kde naše ubytovny každonoční stran konat a cestovatelé mají setkání každý jiný. Během dne je to ideální místo pro servítky, číst knihy nebo sledovat film. V noci, co si živější s naší masivní strany, mnoho z nich tématikou. Pokud jste unaveni z party je snadné odejít po schodech, daleko od hluku, jak naše strana místnost se nachází v přízemí daleko od všech místností.

Stejně jako Lucky Hostel Ds společenská místnost je fantastické místo setkání, Lucky Ds také provozuje mnoho zájezdů, které nabízí cestujícím zábavný způsob, jak vidět San Diego, zatímco setkání a visí ven s jejich kolegy Backpackers.

Nabízíme mnoho levných či zdarma jídlo denně v Lucky Ds, které pomohou udržet vás na rozpočet. Pro ty, kteří rádi vaří sami máme velké dobře vybavená kuchyň k dispozici pro vaše použití.

Zůstat v kontaktu nikdy nemůže být snazší při pobytu v Lucky Hostel Ds. Jsme hrdě nabízejí internet zdarma, drátových i bezdrátových. Máme také velkou nástěnku, kde si můžete vybírat, nebo opustit, vaše zprávy. To je také dobré místo najít cestování a zábavu speciály.

Náš hostel je kompletně zrekonstruován. Koleji pokoje jsou čisté a pohodlné. Většina spát jen 4, s pár větších místností ubytovat větší skupiny.

Ne jako zajímavé, ale velmi šikovný, je naše prádelna, kde poskytujeme zdarma prací prášek.

  Místní atrakce
Muzea (2,5 mil)Sea World (6 mil)
Balboa Park (2,5 mil)La Jolla (12 mil)
San Diego Zoo (2,5 mil)Tijuana (15 mil)
Seaport Village (1,5 mil)Pláže ( 8 míle)
  Vybavení
24-hod recepceVěkové omezeníPovlečení a polštáře
Půjčovna kolSnídaně v ceněKabelová televize
Děti nejsou povolenyDěti nejsou povolenyKomunální koupelny
Komunální kuchyněvýtah není k dispoziciVolný přístup k internetu
neděle HotdogsZdarma čaj a kávaVolný vše, co můžete udělat vafle
Free prášek na praníVolný týdenní Pub CrawlVolný týdenní pěší výlet
Příjemný personálInformační tabule. internetu / email přístup
velká společenská místnostPrádelnyPovlečení
č. zákaz vycházeníotevřeno 24 hodinDomácí zvířata nejsou povolena
Telefon zprávČítárnatrezor
Secure skříňkyProhlídka / okružní pomocBezdrátové internetové připojení
žádná výluka

Vybavení pokojů

Všechny koleji pokoje spát 4 osoby. Soukromé pokoje mají mini lednicí a TV.

  Typy místností
Žena kolej
Míchaný kolej
Queen

Informace o platbě

Hodnotit podrobnosti: Soukromé pokoje jsou k dispozici alos $ 45 - 65 dolarů
Kreditní karty jsou přijímány na místě: Visa  MasterCard 
Storno podmínky: Pokud není uvedeno jinak, platby za rezervaci jsou nevratné.
Požadujeme 24 hodin oznámení o zrušení nebo vám bude účtována za první noc.

Přeložit tuto stránku

  Číst o  Lucky D's Hostel  Ve svém vlastním jazyce


Lucky D's Hostel Informace přeložené do angličtinyČíst o Lucky D's Hostel v angličtiněInformace přeložené do češtinyČíst o Lucky D's Hostel v češtiněInformace přeložené do čínštinyČíst o Lucky D's Hostel V čínštině
Informace přeložené do němčinyČíst o Lucky D's Hostel v němčiněInformace přeložené do španělštinyČíst o Lucky D's Hostel ve španělštiněInformace přeložené do francouzštinyČíst o Lucky D's Hostel francouzsky
Informace přeložené do řečtinyřeckýInformace přeloženy do chorvatštinychorvatskýInformace přeložené do italštinyitalština
Informace přeložené do japonštinyjaponskýInformace přeložené do korejštinykorejštinaInformace přeloženy do nizozemštinyholandský
Informace přeloženy do polštinypolštinaInformace přeložené do portugalštinyportugalštinaInformace přeložené do ruštinyruština